3-й Весільний Клуб

28 лютого 2015 р. 

Вже втретє Весільна агенція «Майстерня Весільний Ескіз» організував Весільний Клуб для молодят і пройшов він 28 лютого 2015 р. Такий соціальний захід стає все більш популярним, адже наречені мають унікальну можливість поспілкуватися з кращими фахівцями весільної індустрії, почути поради та нове тенденції і все це є безкоштовним! І звичайно, кожна наречена та наречений отримали подарунки від усіх доповідачів.


Також ми запросили професіоналів весільної індустрії і нам приємно, що вони зголосилися поділитися своїм професійним досвідом та порадами з нашими молодятами. Тому велике "Дякую" усім:
- приймав ресторан "Хмельницький", який не тільки гостинно надав конференц-зал для зустрічі з наречними, але і пригости смачною кавою, розказав про можливості та особливості проведення весілля у ресторані "Хмельницький" https://www.facebook.com/KhmelnytskyiRestaurant . Дякуємо за приємну атмосферу, гостинність персоналу та затишок зустрічі! 

- організатор Клубу - Весільна агенція "Майстерня Весільний "Ескіз", керівник Ірина Мотрін www.eskiz.if.ua 
- кооринатор Клубу - весільний координатор Ірина Станіславська 
https://vk.com/coordinatorif
- візажист Школи мистецтв "LEDi" Василина Павлюк http://vk.com/ledi_vasilisa

- фотостудія Майсторія та керівник Оля Люта http://maystoria.com.ua/

- хореограф Павлюс Наталія, керівник танцювальної школи "МіАмор" miamor.if.ua

 

Нагадуємо, що наш Клуб проходить абсолютно безкоштовно для учасників і ми зберігаємо такий принцип нашого спілкування з молодятами і надалі.

 

Наступний 4-й Весільний Клуб пройде скоро, місце проведення наразі уточняється і буде оголошено на сайті. Чекаємо на Вас - наші дорогі молодята!

Show More