45 весіль організовано!

November 16, 2013

Завершується весільний сезон 2013 року, тому з приємністю можна підбивати підсумки роботи року, що запам'ятається нам як насиченим, творчим та результативним.

 

Перш за все варто відмітити, що цього року ми організували 45 весіль. І ця цифра є не тільки кількісною, але і якісною, про що свідчить найважливіше - подяка від молодят. Адже наша робота побудована саме для втілення та організації найкращих весіль для наших наречених.

 

Вже скоро ми додамо розділ відгуків про весілля, організвані нашою агенцією у 2013 р., так як відгуки молодят та результат (який можна побачити у фото та відео звітах) скажуть більше про нашу роботу, ніж це б зробили ми. І можливо це допоможе майбутнім нареченим у визначенні співпраці з нашим агенством.

 

Наразі ми поповнюємо розділ портфоліо 2013 р., де стараємося окремо показати та розказати про найкращих молодят та про весілля, які ми організовували нашою командою. Звичайно, не всі весілля попадуть у "ефір" нашого сайту, так як деякі наречені є люди публічні і попросили нас їхні весілля теж залишити у приватних фотоколекціях. Ми поважаєм їхню думку, тому будемо інфрмувати Вас про ті весілля, молодята яких дають на це згоду та дозвіл!

 

Крім того, в 2013 році ми провели дві Школи весільних координаторів. Фото звіти з самих Шкіл та з практик Ви могли бачити у нас на сайті та в сц мережах, які ми виставляли та ще і зараз поновлюємо.

 

2014 рік - буде роком великих планів, про які ми будемо повідомляти наших друзів, колег та партнерів:-)

Please reload

Featured Posts

Бюджет на весілля - скачати безкоштовно!

February 1, 2014

1/2
Please reload

Recent Posts
Please reload

  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic