76 весіль і не тільки...

January 1, 2015

   

Завершився 2014 рік, тому хочеться сказати багато, адже відбулося багато подій, ми організували багато весіль та провели чимало заходів. Кожне весілля було для нас унікальним, чимось новим, завжди цікавим та вимагало від усієї команди відповідальності та професіоналізму для його реалізації на високому рівні. Багато проектів відбулося вперше, багато весіль ми організували з новим підходом, багато дівчат відкрили для себе весільний бізнес та успішно в ньому почали працювати. Про це і не тільки по-порядку.

 

Почну з головного:

  • у 2014 році ми організували 76 весіль! Це не просто цифра, а клопітка щоденна робота усієї команди над втіленням ідей наречених, реалізаціїєю планів флористів та декораторів, співпрацею з партнерами та побудовою професійної команди.  Портфоліо з весіль ми наповнюємо, тому слідкуйте за новинами тут.

  • на початку року ми навчили та допомогли у відкритті успішного нового весільного агентства "L'AMOUR" за принципом франшизи, яким керує творча та енергійна Наталя Пукішhttp://www.lamur.if.ua/

  • провели 4 Школи весільних координаторів та випустили 22 учениці з різних міст України. Вперше пройшла Школа у м. Чернівці, надіємося, що і в 2015 році дівчата активно будуть долучатися до весільного бізнесу.  Фото звіт з кожної Школи можна подивитися тут.  Зовсім скоро ми відкриємо нову рубрику "Успішний весільний координатор", де будемо ділитися досягненнями наших учениць.

  • вперше відбулися Курси весільного організатора і 3 дівчат отримали нові знання та стали новими весільними організаторами. Фото звіт з  курсів можна подивитися тут

  • започаткували нову платформу для спілкування наречених та представників весільної індустрії - Весільний Клуб, та провели такі 2 зустрічі. Вся інфо про Весільний клуб тут. 

 

 

   Звичайно, для того, щоб реалізувати всі ці проекти та заходи потрібно мати професійну команду та надійних партнерів. Саме тому за 2014 рік ми побудували таку професійну команду, яка працювала та працює над організацією весіль. По-переду ще багато нових надзвичайних весіль, які ми будемо орагнізовувати та стоврювати для наших наречених!

  Організація весіль - це не хоббі, це бізнес, який вимагає певних умінь та накладає зобов'язання. Що важливо? Важливим залишається розуміння, що організація весіль - це впершу чергу відповідальна та творча робота, тому і вимоги до кожного члена команди є високі. Звичайно такий ритм та вимоги витримують тільки найкращі та найсильніші, які і залишаються працювати в нашій команді.

 

   Говорячи про партнерів, то звичайно ми працюємо тільки з професійними та відповідальними колегами, тому на весіллях, які ми організовуємо, завжди панує тепла атмосфера та все проходить на найвищому рівні. За що, всім велике ДЯКУЮ!

 

  На новий 2015 рік ми ставимо собі нові амбітні цілі та завдання, будемо реалізовувати нові проекти, про які будемо ділитися з Вами - нашими нареченими та партнерами.

 

 Тож, бажаю усім - мирного неба!! Нареченим - професійних орагнізаторів та координаторів, а партнерам - досягати нових вершин.    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Featured Posts

Бюджет на весілля - скачати безкоштовно!

February 1, 2014

1/2
Please reload

Recent Posts
Please reload

  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic