Виставка "Весільний WEEKEND'16"

 Сайт виставки: http://www.vystavka.if.ua/

 

              ВЕСІЛЬНА ВИСТАВКА  –  унікальна публічна демонстрація досягнень у весільній сфері, де наречені зможуть побачити виступи, покази, різні шоу та майстер класи. Новинками для учасників також будуть: шоу-руми, Весільне кафе, фотозона, територія краси.і ще багато всяких цікавинок. Місцем проведення стане ресторан «Надія», зал Національний.

         Чому відбувається цей захід? Для того, щоб наречені могли зустрітися з кращими весільними фахівцями. Цей захід зекономить їхній особистий час, наситить корисною та цікавою інформацією, підживить весняно-весільною атмосферою. Наречені отримають безліч новинок та ідей, які зможуть реалізувати під час підготовки до власного весілля і звичайно, зможуть вибрати собі найкращих фахівців, які організують їхнє свято на найвищому рівні.

            Вартість? Участь у виставці для учасників буде платна: 30 грн за 1 білет до 1.02.2015, 40 грн до 1.04. На виставці – 50 грн. Це символічна сума, для того щоб на виставку завітали саме наречені та усі, хто цікавиться весіллям, і створити комфортну та затишну атмосферу для наречених. Кожний відвідувач, що придбає квиток, отримає в подарунок – пакет з журналом для нареченої та сюрприз від організаторів.

            Відвідувачі? Відвідувачами можуть бути усі наречені, в кого заплановано весілля в майбутньому! Ми є відкритими до молодих, які хочуть не просто смачно нагодувати своїх гостей, але і створити затишну атмосферу на своєму святі, здивувати шоу-програмою та звичайно красиво виглядати.

            Учасники? Учасниками виставки будуть представники весільної індустрії усіх напрямків: починаючи від плаття, прикрас, віражу, зачіски, закінчуючи декором, флористикою, музикантами, шоу-програмою, кенді-баром та багато іншого.

 

Територія виставки буде включати такі зони:

1 зона безпосередньо сама виставка з учасниками,

2 зона – велика сцена, на якій буде проходити програма НОН-стоп (виступи, покази, різні шоу),

3 зона – це майстер класи від фахівців весільної індустрії.

Please reload

Featured Posts

Бюджет на весілля - скачати безкоштовно!

February 1, 2014

1/2
Please reload

Recent Posts
Please reload

  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic