Гості на твому весілля скажуть "WOW!"

February 1, 2018

      Ось ти сидиш в активному творчому пошуку ідей та переглядаєш фото з весіль друзів. У кожного воно було по-своєму неперевершене та чарівне. Але наближається свято і вашої пари. Тому питання вибору стилю заходу стає все гострішим. Адже не хочеться когось наслідувати у цьому питанні, бути банальними або ж обрати те, що не зможе в повній мірі донести до всього світу всю красу ваших стосунків. Сьогодні весільна індустрія може запропонувати нареченим приблизно 100 стилів весіль, та який із них дійсно ваш? Щоб не загубитися у цьому виборі, наша весільна агенція «Ескіз» пропонує ознайомитися з «путівником» по весільним стилям – цією статтею.

Які існують стилі весіль?

 

      Стиль – це гармонійне поєднання окремих частин, які створюють одне ціле. Тому, щоб ваше весілля було стильним, всі елементи повинні доповнювати одне одного: весільне вбрання наречених, аксесуари, букет, стіл, прикрашення локації, бенкетна зала чи місце на природі, одяг гостей тощо. Всі стилі весілля можна поділити на дві великі групи:

 

 1. Тематичне весілля. Концепція такого рішення має в своїй основі певний сюжет чи ідею. Саме їм буде підкорюватися весь захід. У цьому випадку наречені мають безмежний простір для творчості. Адже ви можете обрати  для цього будь-який:

 • Фільм, казку чи книжку. Звісно, що на такому весіллі наречена та наречений матимуть головні ролі усього дійства. Якщо ви забажаєте зберегти конкурсну програму викупу молодої, то гостям і молодому буде цікаво взяти участь у квесті, який пов’язаний із обраною темою. Відсвяткувати максимально наближене до сюжету твору стильне весілля допоможуть спеціально запрошені актори. Також зверніть увагу на гостей. Ніхто не повинен відчувати себе некомфортно через те, що не знайомий із вашим улюбленим фільмом. Буде доречно попіклуватися завчасно, щоб у всіх була можливість перечитати обраний для весілля твір, книжку чи подивитися кіно.

   

   

 • Історичний проміжок часу або ж національний колорит (Середньовіччя, Античність, ретро, вінтаж тощо). На відміну від першого варіанту, в цьому випадку неможливе жодне відхилення. Костюми та взуття варто вибрати дійсно характерними для певного народу чи епохи. Тоді стане можливим створення відчуття реальної присутності. У розважальну програму слід включити національні чи епохальні танці, пісні. Національні традиції можна подати у форматі конкурсів чи окремих етапів програми (танок нареченої з батьком чи нареченим, розплетення коси тощо). Це допоможе долучити гостей та молоде подружжя до культури та історії. Частування також має бути відповідним.

 

Також існують і такі стилі весіль:

 • Морський. Це ідеальний варіант для прихильників морських історій та літнього періоду святкування. Цей стиль весілля можна поєднувати з творами чи фільмами про морські пригоди. Головними атрибутами стануть морські зірки, мушлі, морський пісок, галька. У палітрі декорацій повинні переважати синій, блакитний, білий, бірюзовий, піщаний та зеленуваті кольори. Обслуговуючий персонал може бути вдягнутий у костюм матросів, а приміщення для святкування перетворити на велики1 та романтичний лайнер чи корабель. Хоча найкращим місцем для свята стане кафе з відкритою терасою з виглядом на водойму чи берег моря. Букет нареченої можна прикрасити мушлями, нареченому вдягнути головний убір капітана. Найдоречніше включити в меню страви з морепродуктів.  

 • Сучасний. Дана категорія ще не має завершеного списку. Але останньою тенденцією стали кантрі весілля та подібний їм стиль весілля Рустик. Цей стиль створює відчуття простоти, безпосередності та щирості. Найчастіше винуватці такого свята замовляють виїзну територію на природі або ж у приміщення з характерними для американського села рисами. У декораціях та образах наречених помітний контраст між скромністю та статком, деякою важкістю та витонченістю. Для оформлення використовуються необроблені природні матеріали, натуральні тканини. Аркою для вінчання можуть послужити гарно сплетені гілки дерев.

 

 • Кольорові весілля. Характерною їх рисою стало специфічне оформлення інтер’єру у певних кольорових тонах. Вони диктуватимуть забарвлення одягу наречених та декорацій. У виборі програми розваг та складанні сценарію молоді  не мають жодних обмежень. Попросіть гостей одягти обраний вами колір, і тоді на фотокартках отримаєте вибух яскравих кольорів та емоцій. З іншого боку деякі пари надають перевагу традиційним чорно-білим кольорам. Таке рішення надасть вишуканості дійству, а всі звичні атрибути свята, наприклад торт, виглядатимуть незвично. Цей стиль весілля знаходить відлуння у кавуновій, ягідній та шоколадній тематиці. Відповідні інгредієнти стануть провідними в меню.

 

У виборі стилю весілля враховуйте такі моменти:

 1. Особисті смаки. Усе, що буде вас оточувати, повинно подобатися вам в першу чергу та захоплювати всіх присутніх.

 2. Склад та вік гостей, їх вподобання та інтереси. Це допоможе зробити усіх активними учасниками програми, а не лише сторонніми спостерігачами.

 3. Бюджет. Краще відмовитися від занадто дорогої ідеї стилізованого весілля, ніж шукати дешеві аналоги атрибутам, які є обов’язковими для нього. Інакше ви не отримаєте бажаного результату, бо деталі відіграють надзвичайно велику роль.

     Скоріш за все, кожна маленька дівчинка, побувавши на яскравому стильному весіллі, починаєте про своє, майбутнє. Якщо такою дівчинкою була і ти, то здійснити твою найзаповітнішу мрію про ідеальне свято створення нової родини допоможе агенція «Весільний ескіз».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Featured Posts

Бюджет на весілля - скачати безкоштовно!

February 1, 2014

1/2
Please reload

Recent Posts
Please reload

 • Facebook Classic
 • Twitter Classic
 • Google Classic