Рецепт весільного букета

February 24, 2018

      Кожна наречена – неповторна квітка, яка є найголовнішою у день весілля. Саме тому вона та її обранець прагнуть підкреслити всю неперевершеність святкового образу за допомогою інших квітів. Жодне сучасне та навіть традиційне весілля не проходить без букетів, бутонів, пелюсток та композицій із декоративних рослин. Вони необхідні не лише для прикраси, але й для виконання певних традицій. Квіти відображають радість, любов, легкість, тендітність торжества.

      У цій справі існує купа тонкощів, про які знають майстри весільної флористики. Ці люди спеціально вивчають сучасні тенденції та властивості квітів. Вони допоможуть своїм замовникам у трьох аспектах:

 • Організувати ранкову флористику. У це поняття входить створення бутоньєрок для друзів нареченого та нього самого, прикраси для дружок та букети для них, фальш-букету, вінків або обручів для молодої та її подружок.

 • Створення неповторного весільного букету нареченої.

 • Оформлення  місця святкування квітами: авто, столи, арки, стіни тощо.

      Весільна флористика базується також і на символічному значенні квітів. З давніх-давен жодна рослина не була випадковою у весільному букеті, а мала особливе значення. Хоча сьогодні цей обов’язковий елемент свята не несе минулого сакрального сенсу, але його елементи стануть цінним нагадуванням про те, наскільки цінними є стосунки, закладені в день весілля.

                 

 

   Про що розкажуть квіти у твоєму весільному букеті?

    Вибір квіток та рослин багато розкаже про саму наречену.

 • Альстромерія – символ граційності, визнання, захоплення неповторністю нареченою.

 • Айстри – говорять про любов, витонченість, спогади.

 • Гербери – таємничі, всміхнені.

 • Жоржини, магнолії  – сповнені життєвих сил, величі, благородства.

 • Гвоздики несуть різне смислове навантаження в залежності від кольору: червоні – перемоги, успіх, лідерство; білі – побажання успіхів у всіх починаннях; рожеві – любов матері.

 • Жасмин, еустома, фіалки та білі троянди – жіночність, елегантність, привабливість.

 • Іриси – надія, мудрість, мир, спокій.

 • Калли, за давнім повір’ям, уберігали подружжя від сварок.

 • Камелії у весільному букеті – символ вдячності та досконалості.

 • Маргаритки, орхідеї, плющ, фрезія та хедера – запорука вірного кохання, дружби, прив’язаності.

 • Півонії – на веселощі та статок.

 • Червоні рози – незмінний вісник палкого кохання.

 • Бузок – краса, перша закоханість.

 • Тюльпани – зізнання у коханні.

Весільна флористика поспішає на поміч

      Звісно, якщо брати символізм квітів, то без жодної з них не обійтися. Але весільна флористика покликана допомогти обрати лише ті зразки, які найкращим чином личитимуть усій концепції весілля, нареченій, та гармонійно поєднати їх між собою. Більше того, на сьогоднішній день існує багато варіантів формування квіткової композиції. Весільний букет буває:

 

 • Круглої форми (найпростіший та найзручніший). Просто та зі смаком.

 • Вертикальні. Створюють враження, ніби дівчина носить на руках маленьку тендітну дитину.

 • У вигляді спадаючого каскаду (пасують високим нареченим).

·    Міні-букети личать мініатюрним тендітним красуням. Їх маленька вага є значною перевагою.
 • Букет для балерини чи принцеси. Весь секрет привабливості у прикрашанні драпірованим мереживом чи тканиною.

 • Сучасні букети. Їх оформленню не надається велика увага. Головне – простота та смак.

·   Бідермаєр – ідеальний варіант для перфекціоністів. Його особливістю є геометрично правильні форми, чіткі лінії та прошарки з різних квітів.
 • Розамелія. Такий весільний букет являє собою одну величезну квітку, сформовану з кількох чи безлічі дрібних квіточок. Виглядає неперевершено!

         Звертай увагу на те, що весільний букет та плаття нареченої повинні бути в єдиному ансамблі. Весільний букет – це аксесуар, прикраса, що підкреслює красу наряду, акцентує увагу на його деталях, а не перетягує на себе. Важкий щільний весільний букет не пасуватиме платтю з легких тканин, а пишний та занадто виразний – строгому вбранню.

 

                   В нагоді стануть 5 правил вибору ідеальних квітів:

 

1. Весільний букет не повинен зливатися із сукнею. Кольори повинні відрізнятися.
2. Весільний букет (його елементи) та деталі плаття повинні бути виконані в єдиному стилі та з подібних матеріалів.

3. Враховуйте тематику свята, декорації, локацію, сезон та внутрішній світ нареченої.

4. Весільний букет має пасувати бутоньєрці нареченого за стилем та кольоровою гаммою.

5. Весільний букет не повинен містити квіти та рослини з різким сильним ароматом, що може викликати головний біль.

    Спілкуючись із весільним флористом, ти дізнаєшся, що весільні букети та декоративні квіти поділяють на сезони. Прочитай наступний підзаголовок, щоб підготуватися до розмови зі спеціалістом та бути в курсі провідних тенденцій та класики.

Сезонність весільних квітів

Розумний вибір не лише весільного букету, але й інших квітів для декору, стане запорукою абсолютної гармонії. Сезонні квіти – це не лише вишукано та сучасно, але й значно економніше.

 1. Зимове весілля.

Першою вимогою до квітів є морозостійкість. Надавай перевагу темним відтінкам, бо світлі можуть почорніти від холоду. Невід’ємною традицією є троянди. Ефектно виглядають гілочки ялинки чи горобини, шишки та крупне намисто у якості декору. Слід попіклуватися про фальш-букет.      

 1. Весняне весілля.

Ця пора року завжди навіює відчуття легкості та свіжості. У розпорядження весільної флористики входять тендітні первоцвіти, нарциси с рисами аристократизму, ніжні тюльпани, крокуси, гіацинти, королівські лілії, легкі конвалії і фаворити-півонії. Для травня традиційним є бузок. Інший представник класики це біла троянда.

 1. Весілля влітку.

Для середини сезону характерні маргаритки, троянди, гербери та васильки, а для кінця – жоржини, айстри, чорнобривці. Але можна відійти від стандартів та застосувати польові квіти. Вони, як жодні інші, надихають життям та щирістю будь-яку подію. Це і соняшники, і ромашки, і конвалії…

 1. Квіти для осіннього свята.

Природа закінчує своє життя, а от ваша родина тільки починає. Підкреслити романтизм цього періоду допоможуть гербери, калли, орхідеї, еустоми.

Користуйся цими нескладними порадами, прислухайся до майстрів весільної флористики, і весільний букет буде неповторним та відобразить всю твою внутрішню та зовнішню красу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Featured Posts

Бюджет на весілля - скачати безкоштовно!

February 1, 2014

1/2
Please reload

Recent Posts
Please reload

 • Facebook Classic
 • Twitter Classic
 • Google Classic