Весільні професіонали втілять Ваші мрії та бажання

March 2, 2018

         Підрядники – приватні особи, фірми чи групи людей, які наймаються на певний термін та пропонують послуги за плату. Неможливо виготовити для весілля власноруч усі декоративні елементи, пошити всі сукні, приготувати страви для гостей, зробити зачіски, макіяж, зйомку і фото та багато іншого. Але важко посперечатися з тим, що у цьому випадку доводиться частково передати результати проходження весілля у руки незнайомих людей. Чи вистачить їм професіоналізму, щоб втілити всі ваші мрії та бажання? Чи відповідають їх вміння та рівень креативу сучасним вимогам і тенденціям?

        Звісно, для економії сил та часу можна покластися у цих питаннях на весільну агенцію, яка підготує весілля «під ключ» та вже має список перевірених підрядників. Якщо ж Ви вирішите зекономити кошти та зайнятися цим самостійно, то гадати не треба. У цій статті ми допоможемо дізнатися про те, які існують види підрядчицьких послуг для підготовки та проведення весілля, а також про критерії, за якими можна визначити справжніх професіоналів.

 

Види послуг підрядників

 

         Розташуємо позиції у списку в залежності від того, якого підрядника слід починати шукати в першу чергу. Як правило, спочатку слід звертатися до тих спеціалістів, які не можуть працювати в день більше, як на одному весіллі. Це:

 

 1. Орендатори міць для проведення торжеств. Першочерговість полягає у тому, що від локації залежить бюджет та концепція весілля.

 2.  Фотограф та оператор. Професіонал не буде знімати більше, ніж одне весілля на день, бо його графік достатньо напружений та розписаний на багато днів наперед. Іноді заради улюбленого фотографа чи ведучого молоді ладні перенеcти дату торжества

 3. організатор (або весільна агенція, або весільний координатор). Цій особі чи групі осіб повинен бути відомий увесь процес підготовки до весілля, що полегшить також вибір інших спеціалістів.

 4. Весільний ведучий (часто співпрацює з постійним DJ-м).

 5. Орендатори авто.

   

        Далі слід звернутися до тих, хто працює безпосередньо у день свята, але ваше замовлення буде не єдиним в той день:

 1.  Візажист та перукар.

 2. Декоратор, флорист.

 3. Артисти та учасники розважальної програми (танцювальні колективи, музиканти, міми, акробати, аніматори, піротехніки тощо).

 4. Поліграфісти-дизайнери. Вони займуться запрошеннями, бенкетними картками.

 5. Кондитери.

          Довгостроково, але не менш необхідно, знайти:

 1. Дизайнера.

 2. Кравчиню чи салон весільних суконь

           Де знайти інформацію про підрядників

 1. Далеко ходити  не треба: скористуйтеся рекомендаціями друзів, які нещодавно святкували весілля. Вони можуть порадити звернутися не лише до окремих працівників, але й до весільної агенції.

 2. Інтернет – сучасний та зручний майданчик, на якому всі підрядники, як на долоні. Відвідайте сайти весільних агенцій, весільні портали, сайти, де є каталоги робіт, чи форуми з відгуками наречених.

 3. Особистий досвід. Можливо, вам доводилось співпрацювати з кимось із підрядників.

 4. Весільні журнали та каталоги.

 5. Соціальні мережі: підрядники часто ведуть власні сторінки та рекламують на них себе. На них містяться їх роботи та відгуки.

Організація процесу відбору

 

       Починати збирати команду, що здійснюватиме ваші мрії, слід зі складання списку можливих кандидатів. Запишіть не лише їх імена, але й вимоги з власного боку, щоб мати можливість проаналізувати обраних спеціалістів. Важливими критеріями є:

 • Зовнішній вигляд.

 • Досвід роботи.

 • Стиль роботи та її особливості.

 • Відгуки.

 • Вартість.

 • Портфоліо.

        До вивчення останнього пункту підходьте особливо уважно. Портфоліо містить не лише останні, але й найперші «проби пера». З нього можна довідатися не лише про роботи, але й про ставлення спеціаліста до справи: чи проходив він додаткові майстер-класи, семінари, воркшопи. Можна навіть попросити надіслати вам зразки: фотографа – знімки з найдешевшого весілля, стиліста та декоратора – фото без ретуші, ведучого – останні відгуки та відео. 

Додатковими критеріями є:

 • Приємне та оперативне спілкування через месенджери, телефонні дзвінки чи соціальні мережі

 • Швидка підготовка ескізів.

 • Пунктуальність.

 • Відсутність критики по відношенню до конкурентів.

 • Бажання підлаштуватися до ваших побажань.

 • Надаються відповіді на всі поставленні запитання.

       Але найбільш об’єктивну інформацію про підрядників ви отримаєте після першої зустрічі. Ви повинні відчувати себе на зустрічі комфортно. Якщо було досягнуто взаєморозуміння у поглядах на весілля, то можна не сумніватися, що співпраця буде плідною.

Укладання угоди.

 

          Це є запорукою успішного виконання обов’язків кожної із сторін, а також поміччю у вирішенні конфліктних ситуацій. В угоді треба вказати:

 • Вартість послуг, застава, умови виплати.

 • Права та обов’язки обох сторін.

 • Детальний опис замовленого продукту, послуги чи виробу.

 • Терміни.

 • Гарантії, що готові надати підрядники.

 • Можливі непередбачувані ситуації та шляхи їх вирішення.

 • Умови розірвання угоди та повернення застави.

 • Особисті дані підрядників.

Такі підрядники не влаштують якісного весілля:

 1. Кваплять у прийнятті рішень.

 2. Критично відгукуються про ваші ідеї та погляди.

 3. Постійно змінюють умови стосовно цін, дат, угоди, роботи.

 4. Своїм ставленням створюють напружену атмосферу при спілкуванні.

 5. Занижені ціни. Це не те саме, що й спеціальні пропозиції чи акції. Не женіться за дешевизною.

 6. Недотримання етики у спілкуванні.

 7. Обіцяють зателефонувати, але передзвонювати доводиться вам.

 8. Значні запізнення на зустрічі. Це знижує гарантії, що й замовлення будуть виконані вчасно.

        Весільна агенція та окремі весільні підрядники – це люди, від яких великою мірою залежить успіх вашого свята. Ми бажаємо, щоб кожна пара мала впевненість у том, що все пройде ідеально. Саме тому агенція «Весільний ескіз» пропонує ознайомитися зі своїми роботами, відгуками про них, а також скористатися послугами перевірених спеціалістів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Featured Posts

Бюджет на весілля - скачати безкоштовно!

February 1, 2014

1/2
Please reload

Recent Posts
Please reload

 • Facebook Classic
 • Twitter Classic
 • Google Classic