Дружка - роль першого чи другого плану?

March 13, 2018

 

         Отримавши запрошення на весілля, можна не сумніватися, що ваша присутність на ньому є значимою для нареченої та нареченого. Але прохання бути дружкою на святі – це ознака вищої ступені довір’я. Не кожній подружці, навіть сестрі, дівчина готова довірити таку роль: знати та розділяти всі складнощі та радощі від підготовчого процесу, радитися, приймаючи важливі рішення, бути підтримкою. Дружка повинна розуміти, що весь період підготовки та безпосереднє весілля - це чудова можливість стати надійним «плечем» для своєї подруги, провести її у щасливе подружнє життя та закласти міцний фундамент для дружби з її новою сім’єю.  

 

        Обов’язки дружки

    Раніше наречена могла обрати одну дружку, яка була свідком на офіційній церемонії укладання шлюбу. Але сьогодні потреба у цій «процедурі» зникла, тому, слідуючи сучасним європейським тенденціям, молода може обрати собі стільки дружок, скільки вважатиме за потрібне. Вона, чи вони, повинні допомагати нареченій у двох аспектах.

 

                       До весілля

 • Вибір з нареченою святкової сукні, аксесуарів, макіяжу, зачіски.

 • Допомога у підготовці запрошувальних листівок та їх доставка.

 • Організація холостяцької вечірки для нареченої та всіх її подружок. У це входить вибір місця, розважальної програми, підготовка чи замовлення напоїв та страв. Такий захід варто планувати за кілька днів, чи навіть за тиждень, до свята. Не можна допустити, щоб після нього наречена повернулася додому хворою чи з травмою.

 • Дружка завчасно готує якісну програму викупу (якщо молоді погодились включити цей етап у програму весілля). При цьому слід враховувати, що підготовленні завдання не повинні забрати багато часу та сил пари. Їх метою є лише розрядити можливе напруження та подарувати всім гарний настрій перед церемонією та фотосесією. 

                  У день весілля.

 • Дружці треба першою прийти до нареченої додому, приблизно за три години до виїзду в РАЦС, допомогти підготуватися до приїзду нареченого.

 • Дружка допомагає оформити кімнату нареченої. Для цього їй знадобляться різноманітні стрічки, кульки, гірлянди.

 • Зустріч нареченого з друзями та проведення програми викупу.

 • Під час реєстрації шлюбу вона тримає букет нареченої та підносить подрузі обручку.  Коли всі гості починають по черзі вітати молодих, дружка допомагає приймати подарунки та складати їх у завчасно підготовленому місці чи в авто.

 • Допомога дружки полягає у тому, щоб відповідати за наявність напоїв і бутербродів під час прогулянки та фотосесії. Навіть якщо вона не любить фотографуватися, в цей день відмовлятися від цього ні в якому разі не можна!

 • Дружка – дзеркало нареченої. Вона повинна контролювати її зовнішній вигляд, вчасно підправляти сукню чи макіяж.

 • Під час святкування не слід розслаблятися. Дружці слід активно залучатися до розважальної програми, охоче підтримувати різні конкурси. Участь у танці нареченої та подружок? Навіть не обговорюється.  

Пам’ятка для ідеальної дружки

 

        Дружка повинна поставитися до вибору свого наряду не менш відповідально, аніж це робить наречена. Але не для того, щоб привернути на себе всю увагу, а навпаки - підтримати концепцію весілля, підкреслити красу молодої. Для цього варто уникати відвертих та занадто відкритих суконь, червоного кольору (звісно, якщо це не передбачено тематикою свята) та дуже яскравого макіяжу. Одяг дружки не повинен «зливатися» у кольорі з сукнею нареченої. Вбрання має бути зручним та практичним, бо весь день доведеться провести на ногах.

      Перед виїздом із дому перевірте, чи взяли все необхідне до РАЦСу: паспорта, обручки. Також прослідкувати за тим, щоб було шампанське, келихи, цукерки.

      Сумочка дружки у день весілля – це сумочка нареченої. У ній повинні міститися ліки на різні випадки (від головної болі, для шлунку, знеболююче), голка з ниткою, лейкопластир, запасні колготки, шпильки, булавки, гребінець. Знадобиться також косметика нареченої, її парфуми, змінне взуття, серветки. Якщо весілля проходить у холодну осінь чи взимку, то може знадобитися теплий верхній одяг чи плед.

      Для дружки весілля – це не лише блискуча та приваблива вершина айсбергу, але й уся маса, що криється під водою. А допомогти нареченій знести його вагу це дуже велика честь, радість та відповідальність. Тому будь такою дружкою, яку ти хотіла б бачити на своєму весіллі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Featured Posts

Бюджет на весілля - скачати безкоштовно!

February 1, 2014

1/2
Please reload

Recent Posts
Please reload

 • Facebook Classic
 • Twitter Classic
 • Google Classic