Workshop – інформативно та сучасно

March 23, 2018

        Workshop – це відносно нова форма навчання, що застосовується для підвищення майстерності спеціалістів різних галузей, в тому числі і весільної. Флористам, декораторам та фотографам слід звернути особливу увагу на наступний Воркшоп, про який стане їм відомо, та обов’язково долучитися до нього! Пояснення такому сміливому твердженню ви знайдете, коли ознайомитеся з усіма плюсами цих творчих «майстерень», що і є перекладом слова «Workshop».

 

Суть навчання на весільних Воркшопах

        Цей активний розвиваючий метод групової роботи відкриває можливість для навчання через самостійну активну діяльність. Основою форми навчання є груповий інтенсив, що передбачає взаємодію, в ході якої робиться акцент на отримання динамічних, тобто тих, що постійно прогресують, знань. Кожний учасник воркшопу (зазвичай група складається з 10 чоловік) має власний неповторний досвід, отриманий у процесі професійної діяльності, а також індивідуальні погляди та ставлення до тих чи інших професійних проблем.

 

 

      Таке навчання являє собою дослідження, центральною проблемою якого є окремо вибрана спірна тема. Наприклад, фотографи можуть обговорювати шляхи індивідуалізації кожної зйомки, знаходження унікальної манери виконання та обробки фото, усунення весільних шаблонів з кадрів, особливості сучасного обладнання для фотосесій. Флористи та декоратори знайомляться з новими техніками, стилями та матеріалами для роботи. Спеціально організований процес навчання у групі дозволяє об’ємно, з різних сторін подивитися та питання, знайти одне найкраще рішення чи впевнитися, що їх може бути безліч.

Переваги навчання на Вокршопі

  1. Тематична направленість.

  2. Розвиток та підвищення компетентності.

  3. Висока ефективність засвоєння нових навичок завдяки тому, що отриманий результат навчання є продуктом діяльності кожного із учасників.

         Якщо фотограф прийде на Воркшоп, то повернеться додому зі 100% якісними та сучасними, неординарними кадрами, зробленими самостійно. Зазвичай на таких заходах учасники працюють з уже готовим освітленням, професійними моделями, правильно оформленими локаціями та реквізитом. Флористи та декоратори залишаться задоволеними результатами праці свої рук, бо вона буде підтримуватися та скеровуватися професіоналами. Зазвичай усі необхідні матеріали надаються організаторами, тому Воркшоп – чудова можливість поповнити своє портфоліо новими зразками виробів чи фото.

 

    У ході роботи буде відбуватися детальний аналіз кожної помилки та результатів, до яких вона може призвести. Завдяки цьому блок лекції з теоретичною інформацією значно скорочується.

 

 

 

      Девіз навчання на Воркшопі можна сформулювати так: «Одразу до справи!» Інтерактивність таких занять дозволяє задавати ведучому по ходу одразу всі питання. Тому учасники отримують задоволення ще й від атмосфери та комфорту у процесі роботи.

 

 

Участь у Воркшопі – безцінний досвід, який допоможе зрости професійно. Тепер можна забути про нудні семінари та лекції. Плюси такого навчання вже оцінили декоратори весільної агенції «Ескіз». Тож не втратьте свій шанс і ви!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Please reload

Featured Posts

Бюджет на весілля - скачати безкоштовно!

February 1, 2014

1/2
Please reload

Recent Posts
Please reload

  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic