Перший танець… і нехай весь світ почекає

March 31, 2018

     Перший танець молодят завжди існував як українська весільна традиція. Його виконували під спів гостей. Раніше він виконував ритуальне значення, а сьогодні – це один із найбільш очікуваних елементів розважальної програми на весіллі. Нерідко ми бачимо, як навіть обслуговуючий персонал відволікається від своєї роботи, щоб подивитися, як пара закоханих гармонійно та витончено, або весело та з запалом, виконує свій перший танець. Зазвичай ним відкривають програму розваг та танців усього вечора. Це означає, що від його характеру та постановки залежатиме великою мірою настрій усього наступного дійства.

      Але що роботи, якщо наречений чи наречена відчувають себе «найслабшою ланкою» у цьому питанні? Чи варто позбавляти себе та гостей задоволення від споглядання першого танцю? Аж ніяк! Це під силу кожному. Адже ніхто не буде оцінювати ваші хореографічні навички. Тому кілька годин тренувань – і ви готові говорити через танець про свої почуття цілому світу. Тож почнімо підготовку прямо зараз!

Перший танець молодих: стилістика та здібності

     Не варто прагнути повторити складні постановки пар із інтернету. Це може лише забрати час та привезти до розчарувань. Оберіть жанр у залежності від вашого танцювального рівня та вподобань.

  1.   Класичний перший танець – це вальс. Він нескладний та дуже виграшно підтримує концепцію вишуканого весілля і підкреслює красу сукні нареченої, елегантність партнера. Для нього легше дібрати відповідний музичний супровід. А от наважитися на танго можуть молоді, які мають танцювальний досвід.

  2. Швидкий перший танець дає змогу виразити неординарність вашої пари. Він завжди є несподіванкою та задає динаміку усьому весіллю. Але часу на підготовку вимагає більше.

  3. Перший танець зі вставками являє собою ліричний початок з несподіваним переходом до веселої музики і рухів. Чудово виглядає, коли в цей момент до танцю приєднуються всі бажаючі гості чи друзі, які підключаться до рухів, завчасно вивчених.

     Чим більш вільна форма подачі, тим легше буде вчити перший танець парі, яка не відрізняється яскравими танцювальними здібностями.

 

Умови успішної постановки та виступу

     Щоб перший танець вийшов гідним, варто звернутися до спеціаліста чи до людини, яка певним чином пов’язана з цією сферою. Це буде допомогою не лише у виборі ідей та танцювальних рухів. Ваш консультант допоможе дібрати та прорахувати музику і час, вигадати родзинку для номеру, врахувати особливості покриття та приміщення, де буде перший танець (варто завчасно це зробити). Також слід тренуватися у просторій залі з дзеркалами. Зазвичай перший танець займає 5-6 репетицій. Щоб оцінити себе зі сторони, можна зняти заняття на відео.

          Музика,яку буде обрано, може відкрити або закрити можливості для цікавих підтримок чи переходів, зробити виступ нестандартним чи ординарним. Тому до її вибору слід поставитися ретельно. Можливо, це буде пісня, яку ви почули у день вашої першої зустрічі чи побачення. У будь-якому випадку, вона повинна викликати у вас приємні спогади та спонукати до танцю. Класична пісня у виконанні «Скорпіонс», Хуліо Іглесіаса, Стінга, Елвіса Преслі чи вітчизняного гурту «Океан Ельзи» та інших популярних представників світу музики має ряд переваг:

  • Її можуть підспівувати під час вашого номеру гості.

  • Легко запам’ятати.

  • Постійно чуючи її у різних місцях, мимоволі будете пригадувати свій перший танець.

     

 Зробивши вибір, розкладіть композицію на фрази, основні частини та переходи, щоб знати, у який момент найкраще робити певні елементи. Генеральне тренування проводьте у взутті, у якому будете виконувати перший танець. Дівчині слід займатися у такій спідниці, яка по фасону нагадує весільне вбрання. Боїтеся заплутатися у сукні нареченої чи наступити на неї? Цього можна уникнути, підколовши її булавками. Якщо сукня зі шлейфом, то його треба притримувати рукою, а на тренуваннях – тримати щось у руці, аби не забути про це під час виступу.

       Оптимальний час, який має забрати перший танець молодих, це 2-3 хвилини. Але вони повинні бути максимально якісно відпрацьовані. Внести розмаїття та романтики можна за допомогою конфетті, свічок, мильних бульбашок, бенгальських вогників та феєрверка.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Please reload

Featured Posts

Бюджет на весілля - скачати безкоштовно!

February 1, 2014

1/2
Please reload

Recent Posts
Please reload

  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic