5ть правил вибору музикантів на весілля

May 1, 2018

      Музика – це беззаперечний засіб, який створює потрібний настрій та атмосферу. Якісний музичний супровід свідчить не лише про чудовий смак господарів свята. Він здатний злити всі елементи весілля в єдине ціле та закарбувати у пам’яті не просто день, в якому були гості в гарних вбраннях та розваги; але цілу історію, в якій панує кохання та ніжність. Тож у цій статті ми поговоримо про переваги замовлення живої музики та музикантів і про те, як це вплине на проходження весілля.

Коли потрібні музиканти?

            Є кілька основних етапів, без яких важко уявити день торжества:

 1. Укладання шлюбних відносин під час офіційної частини в РАЦСі чи на виїзній церемонії. У цьому випадку музика несе деякий церемоніальній характери.

 2. Перший танець молодих. Зазвичай він супроводжується ліричним, романтичним настроєм. Хоча на сучасних весіллях можна бачити неординарні рішення із запальними танцями.

 3. На час бенкету. Музиканти в цей період виконують ритмічну, веселу музику для танців.

       Отже, правильне планування музичної програми сприяє проходженню кожного з етапів на потрібній «ноті».

    Музиканти, що працюють «наживо»

       Запрошення музикантів для супроводу свята виглядає в рази ефектніше та красивіше. Жодний запис не зможе порівнятися зі звуками, які створюють справжні музичні інструменти. Можна не сумніватися, що всі гості будуть вражені цим. Звісно, послуги ді-джея коштують менше. Але воно того варте! Як правило, музиканти формують цінову політику в залежності від:

 • Часу роботи.

 • Ступені власної популярності.

 • Виконання пісень під фонограму чи вживу.

 • Рівня професіоналізму та досвіду.

 • Кількості музикантів у групі.

 • Жанру виконання творів та інструменти.

 • Апаратури. Музиканти можуть використовувати власну чи взяту на прокат замовниками.

     Де ж шукати музикантів, які б стали доповненням до вашого весілля?           Наприклад, можна звернутися до агенції з організації подій, свят та весіль, яка має досвід співпраці з перевіреними людьми; запитати контакти в друзів, у яких ви були нещодавно на весіллі. Якщо список претендентів готовий, то можна починати відбір. Чим при цьому керуватися?

 Чим відрізняються професійні музиканти?

     Обговорімо ознаки, побачивши які можна не сумніватися, що перед вами стоять справжні добросовісні музиканти.

     По-перше, музиканти повинні мати портфоліо, адже це візитівка, яка або приваблює, або говорить, що треба шукати далі. Слід скористуватися нагодою та відвідати завчасно їх концерт чи виступ, якщо це можливо, у клубі чи ресторані.  

    По-друге, музиканти відкриті до ваших побажань та пропозицій стосовно репертуару. Універсальні музиканти зіграють те, що вам потрібно, а не те, що вони вміють. Серйозне ставлення до роботи спонукуватиме їх підготуватися до виконання тих композицій, які цікаві вам, та у тій кількості, яку забажає ваша пара. Хороші музиканти будуть рахуватися із музичними вподобаннями молодих, а не дивитися на них як на можливість заробити черговий гонорар.

  По-третє, музиканти погоджуються чи навіть ініціюють на проведення саунд-чеку. Це запорука того, що під час бенкету музиканти не почнуть витрачати час на налаштування обладнання, інструментів чи виправляти серйозні конфузи зі звуком.

  По-четверте, музиканти мають презентабельний зовнішній вигляд, який виражає повагу до вашої події. Треба також впевнитись, що музиканти забезпечені необхідним вбранням, що відповідатиме тематиці, кольоровій гаммі весілля. Навіть якщо концепція свята передбачає вільний стиль, все одно музиканти не повинні плутати його з неохайністю.

  По-п’яте, музиканти повинні заряджати позитивною енергією. В такому випадку вони зможуть відчути настрій вашого весілля та підлаштуватися під нього, завести публіку, підкреслити особливо емоційні та зворушливі моменти.

 Що залежить від вас?

  Щоб музичний супровід відобразив характер вашого весілля, слід самостійно визначитися з музичним напрямом. Для цього враховуйте, які гості будуть на святі, що було б їм близько та цікаво. Лише вам відомо, які музиканти найкраще впишуться у цей день: харизматичні виконавці рок-каверів, вокалісти з ніжними голосами чи майстри джазових імпровізацій. Бажано, щоб музиканти мали у групі виконавців дівчину та хлопця. Тоді композиції не звучатимуть подібно та монотонно. Потурбуйтеся також про якісне освітлення.

        Не забувайте, що музиканти теж живі люди. Їм буде необхідний деякий час на відпочинок між грою. Вони будуть дуже вдячні, якщо ви потурбуєтесь про місце для їх відпочинку та пригостите напоями і смачною стравою з меню. Якісні умови роботи – запорука доброякісного ставлення працівників до неї.

            Тож ми бажаємо, щоб професійні музиканти знайшлися для кожної закоханої пари та зробили день весілля незабутнім!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Featured Posts

Бюджет на весілля - скачати безкоштовно!

February 1, 2014

1/2
Please reload

Recent Posts
Please reload

 • Facebook Classic
 • Twitter Classic
 • Google Classic