ВІДГУКИ ПРО НАС

July 20, 2018

Це люди які розуміють все без слів! Це команда професіоналів, які добре знають, а головне люблять свою справу!Ви дуже круті!!! Рекомендую👌🏽👌🏽👌🏽👌🏽👌🏽

Дякуємо агентству "Весільний Ескіз" за чудове оформлення на хрестинах нашого синочка!!!Красиве оформлення,смачні тістечка,яскрава фотозона доповнили наше свято!!!
Легкість у роботі,професіоналізм,креативність,пунктуальність-це все є тут.Ви найкращі!!!Дякуємо що даруєте незабутню атмосферу!!!

Хочу вам щиро подякувати, в першу чергу за те, що перетворили моє весілля на казку! 
Це було дійсно незабутньо, коли я зайшла в зал та побачила всю красу. Так я знала, що має вийти все гарно тому, що дівчата просто доповнювали мої думки, коли ми разом планували все, але щоб настільки, чесно не очікувала!
З вами всіма було дуже легко працювати, хоч ми були тривалий час на відстані, ви перевершили мої очікування і точно очікування гостей�
P. S дякую за оригінальність яку ви нам подарували

Ми з чоловіком дуже задоволені вашою роботою! Нічна виїзна церемонія була просто шикарна. А саме приємне, це коли весілля у твоїх друзів і гостей, що були у нас і вони питають ваш номер телефону або адресу, бо їм сподобалось - це багато чого варте! Окремо дякую за додаткові прикраси на нашу фотозону! Ви молодці. Всім задоволена і рекомендую!!!!

April 21, 2017

Дуже дякуємо вам за прекрасну роботу і організацію завдяки яким наше свято набуло ще різноманітніших барв і зал був просто казковим. З радістю пораджу вас моїм знайомим і друзям. Молодці!

Лілія та Костянтин, 11-06-2017

Бондаренчики хотіли б висловити подяку агенції "Весільний Ескіз" за неймовірну працю, за те як були виконані усі наші побажання, за допомогу у створенні неймовірної атмосфери нашого дивовижного народження нової сім'ї. Особливо хочу виразити подяку Ірині Мотрін за найкраще весілля

Доброго дня ))) хотіли б вам дуже подякувати)) все було супер. Нам все сподобалось, все виглядало гарнезно. Нашим гостя дуже сподобались втоплені квіти у вазах, казали, що такого ще не бачили. Все було яскраво, стильно, суперово. Дякуємо дуже - 
Ви молодці!!! Бажаємо вам нових креативних ідей 

November 20, 2015

"Дуже дякую Вам за допомогу та оформлення весілля! Все було настільки гарно та класно, що навіть передати словами не можу. Окрема подяка координаторам, дівчатка дуже багато чого допомагали і слідкували за всім. Бажаю Вам ще більшого розвитку, креативних ідей та веселих молодих!"

Please reload

НАШІ КОНТАКТИ

Тел. 067 41 58 538

        050 434 75 76

вул. Франка 44/1
м. Івано-Франківськ

ЗАВІТАЙТЕ ДО

НАС

Вівторок-П'ятниця: 9.00 - 17.00

Субота: 9.00 - 16.00

Неділя-Понеділок: за домовленістю 

 

НАПИШІТЬ

НАМ